Školení a konzultace DTP programů

   Kurz DTP (desk top publishing) vás naučí kompletní a komplexní zpracování tiskovin, budete umět připravit podklady pro komerční tiskárnu, poznáte jak odstranit vlastní chyby při přípravě dat a co je chybou polygrafie, zjistíte jak docílit shody barev na fotografii, monitoru, kontrolním tisku, nátisku a finálním ofsetovém tisku, sami určíte nejlepší druh vazby, gramáž a typ papíru, použijete správné písmo, které zdůrazní a podtrhne vyznění textu, použijete „kouzla“ s fotografiemi s nimiž dosáhnete zcela jiného, nového pohledu na zobrazovanou skutečnost.
Shrnuto a podtrženo. Stanete se opravdovými profesionály v oblasti DTP a již nikdy nebudete muset říkat "to nejde" (a myslet tím "to neumím").
   Kurz vede zkušený profesionální grafik - DéTéPák. Každý žák se učí samostatně, v oddělené místnosti a s vlastním lektorem. Má k dispozici vlastní grafickou stanici se 4 jádrovým procesorem a 8 GB paměti. Jako naprostou samozřejmost používá tablet WACOM, profesionální scanner a barevnou laserovou tiskárnu. Cvičení se mu zobrazují na kalibrovaném LCD monitoru EIZO. Všechno vybavení je vybráno tak, aby podmínky výuky přesně odpovídaly profesionální praxi v dobré reklamní agentuře.
   Kurz je tematicky rozdělen do několika tematických částí, každá část představuje přibližně znalosti získané četbou 2000 - 3000 stran odborného textu. K tomuto množství je nutné ještě přidat potřebné ilustrace a cvičení. Tematické části na sebe plynule navazují a v případě potřeby se i prolínají, tak aby celé školení simulovalo práci na skutečné zakázce v běžné praxi v reklamní agentuře, nebo v grafickém studiu. Po dohodě je možné výuku přizpůsobit znalostem, zkušenostem a reálným potřebám studenta. V závěru kurzu je možné složit kvalifikační zkoušku, potvrzující zvládnutí probírané látky. Na konci kurzu každý absolvent dostane potvrzené o proběhlém školení a rozsahu probírané látky.

Cena školení se stanovuje podle délky trvání kurzu (kurzy jsou zásadně "šity" na míru dle klientových požadavků) a odvíjí se od hodinové sazby (300,- Kč/hod  + 19% DPH).

 


 

Podívejte se na příklady osnov vybraných školení

Reference

Právo

Docu Guard Česká republika s.r.o.

Mladý svět

Sklovin s.r.o.

StudioPanther

PROFIPRESS s.r.o.

SANTÉ s.r.o.

Beiesdorf s.r.o. (NIVEA)

DONATE

KONTAKTUJTE NÁS TEL.:  777021754
   224826772

    Další zdroje informací

od 23.11.2006 Hit Counter

Začátek - váš začátek na internetu    Katalog  zaměřený na Internetový obchod a Nákup online - Bezva Portál